![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1633324265foto-birleştirme-.jpg)
BAŞKAN FADILOĞLU, HASTALARI EVLERİNDE ZİYARET ETTİ
FADILOĞLU, AİLELERİN İSTEK VE SIKINTILARINI DİNLEDİ
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında 2 hastayı evlerinde ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti, Allah’tan acil şifa diledi.
Her fırsatta ilçenin farklı noktalarına çeşitli ziyaretler gerçekleştiren Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, son olarak 2 hastayı evlerinde ziyaret etti. il ziyaretini Karaoğlan Mahallesi’nde ikamet eden İmam Payam’ın evine yapan Başkan Rıdvan Fadıloğlu, Payam’a ‘geçmiş olsun’ dedi ve sağlık durumu hakkında kendisinden bilgi aldı. Başkan Fadıloğlu, Payam ailesinin istek ve sıkıntılarını da dinledi. Uzun süre yapılan sohbetin sonunda İmam Payam, ziyaretinden dolayı Başkan Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkür ederek, hayır duasında bulundu.
Başkan Rıdvan Fadıloğlu, ikinci ziyaretini Şirinevler Mahallesi’nde ikamet eden Yusuf Kurt’un evine yaptı. Yusuf Kurt ve ailesine ‘geçmiş olsun’ dileklerinde bulunan Başkan Fadıloğlu, Kurt’un sağlık durumu hakkında bilgi aldı. Ailenin istek ve sıkıntılarını da dinleyen Başkan Fadıloğlu, sorunların giderilmesi adına ellerinden gelen gayreti göstereceklerini söyledi. Yusuf Kurt, Şehitkamil Belediyesinin her zaman yanlarında olduğunu ifade ederek, Başkan Rıdvan Fadıloğlu ve ekibine teşekkür etti.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR