BAŞKAN FADILOĞLU, İSTİKLAL MARŞI'NI ÇOCUKLAR İÇİN OKUDU
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, dünya genelinde yaşanan koronavirüs (kovid-19) salgını dolayısıyla tedbir amaçlı dışarı çıkmaları yasak olan çocuklara moral vermek için gençlerle bir araya geldi. Çocukların ve gençlerin yoğun olarak kullandıkları Şehitkamil Belediyesi bünyesinde hizmet veren Şehitkamil Sanat Merkezi, Mütercim Asım Gençlik Kütüphanesi ve Alleben1 Yüzme Havuzunda İstiklal Marşı’nı gençlerle birlikte okuyan Başkan Rıdvan Fadıloğlu, Türkiye’de yaşayan çocukların şahsında tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı tebrik etti.
BİZLER İÇİN ÇOK KIYMETLİLER
Amaçlarının çocuklara moral vermek olduğunu kaydeden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Öncelikle çocuklarımızın şahsında dünya çocuklarının Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı yürekten kutluyorum. Çocuklarımız üzülmesinler. İnşallah bu sıkıntılı günler çok kısa süre içerisinde geçecek. Yine yavrularımızla birlikte spor alanlarında, sahnelerde, yarışma alanlarında hep birlikte olacağız. Geleneksel hale getirdiğimiz etkinliklerimizi, inşallah şartlar iyileşince yeniden düzenleyeceğiz. Bugün de çocuklarımıza moral vermek ve bayram neşelerine ortak olmak adına gençlerimizle İstiklal Marşı’nı okuduk. Çocuklarımız ve gençlerimiz, geleceğimizin en büyük teminatı ve bizler için çok kıymetliler. Bir kez daha çocuklarımızın şahsında tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı yürekten tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.
Haberler
- BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
- BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
- ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
- ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
- KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
- ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
- DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
- DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR