![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/DSC_5468_kopya.jpg)
BAŞKAN FADILOĞLU'NA SPORA KATKILARINDAN DOLAYI PLAKET VERİLDİ
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
19 MAYIS ETKİNLİKLERİ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR
19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen ve Şehitkamil Belediyesinin ana sponsorluğunda gerçekleşen M1 Alışveriş Merkezi Olimpiyat Oyunlarında spora ve sporcuya verdiği destekten dolayı Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na plaket verildi. İki gün süren spor oyunlarında Kum Futbolu, Sokak Basketbolu, Mini Voleybol, Satranç, Masa Tenisi, Badminton müsabakalarının yanı sıra bisiklet, motor ve araba yarışı gösterileri yer aldı.
BAŞKANIMIZN DESTEĞİ İLE YENİ ORGANİZASYONLARA İMZA ATACAĞIZ
Turnuvaya katılan sporculara ve oyunlara destek veren Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkür eden M1 Gaziantep Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Mehmet Barın; “ Başkanımızın da desteğiyle bu tip etkinlikleri gerçekleştirerek spora olan katkılarımıza devam edeceğiz” dedi.
BU ŞEHRİN SPORCULARINA DESTEK VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ
Yapılan organizasyonun başarılı ve güzel geçtiğini belirten Başkan Fadıloğlu; “ M1 mağazalarıyla yaptığımız bu ikinci çalışma. Bundan sonraki organizasyonlarda da vereceğimiz desteği taahhüt ediyoruz. Çünkü burada destek verdiklerimiz bu şehrin gençleri bizim evlatlarımız. Spora ve sporcuya verdiğimiz destekler bu tip organizasyonlarla devam edecek” dedi.
Konuşmaları ardından M1 Gaziantep Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Mehmet Barın verdiği destekten dolayı Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na plaket takdim etti.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR