![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(3)_522.jpg)
BAŞKAN FADILOĞLU'NDAN 'HANIM ELLER' SERGİSİNE DAVET
Şehitkamil Belediyesi ile Gaziantep M1 AVM, önemli bir işbirliğine imza attı. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kadınların ürettiği el emeği göz nuru ürünler, ‘Hanım Eller’ adıyla sergilenecek. Şehitkamil Belediyesi bünyesinde hizmet veren 39 aile merkezlerinde eğitim gören kadınlar, uzun uğraş ve emek verdikleri mefruşat, Antep işi, iğne oyası, tel kırma, rölyef, sabun, resim, pasta gibi 8 ana branştaki bin ürünü Gazianteplilerin beğenisine sunacak. 7 Mart günü saat 17:30’da Gaziantep M1 AVM’de açılacak olan sergi, 12 Mart 2018 tarihlerine kadar açık kalacak ve 11:00 ile 21:00 saatleri arasında gezilebilecek.
Açılacak sergiye ilişkin açıklamada bulunan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, şunları söyledi:
“Şehitkamil Belediyesi olarak kadınlarımızın her zaman yanındayız. Kadınlarımızı sadece bir gün değil, her gün düşünüyoruz. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Gaziantep M1 AVM ile birlikte kadınlarımız için ortak bir adım attık. Belediyemiz bünyesinde bulunan 39 aile merkezlerinde eğitim alan kadınlarımız, yıl boyunca ürettikleri ürünleri Gazianteplilerin beğenisine sunacak. ‘Hanım Eller’ ismindeki sergimiz, 7 Mart günü saat 17:30’da Gaziantep M1 AVM’de açılacak ve 12 Mart 2018 tarihlerine kadar açık kalacak. Sergide beğeniye sunulan ürünlerin nasıl yapıldığı, hangi aşamalardan geçtiği sergiyi ziyarete gelenlere yapan kişiler tarafından anlatılacak. Sergide satış da yapılacak. Ziyaretçiler, beğendikleri ürünleri satın alarak kursiyerlerimizin aile bütçesine katkı sağlayacak. Tüm Gazianteplileri, sergimize bekliyoruz.”
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR