BAŞKAN FADILOĞLU'NDAN ENGELLİLERE ÖZEL İLGİ

HİZMETTE SINIR YOK

Sosyal belediyecilikte çığır açan ve vatandaşlara her alanda hizmet etmeye çalışan Şehitkamil Belediyesi engellilerin de hayatlarını kolaylaştırmak adına hizmetlerini sürdürüyor. Yaptığı çalışmalarla taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanan Başkan Fadıloğlu, hizmet yolunda gecesini gündüzüne katıyor. Tüm vatandaşların olduğu gibi özellikle engelli vatandaşların da sorunlarıyla yakından ilgilenen Başkan Fadıloğlu, sürekli ev ziyaretleri gerçekleştiriyor. Tek tek evlerinde ziyaret ettiği vatandaşlara ihtiyacı ölçüsünde yardımda bulunan Başkan Fadıloğlu, insanlara kaliteli ve rahat bir yaşam sunmak için çalmadık kapı bırakmıyor.

MUTLULUKLARI YÜZLERİNE YANSIYOR

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Boyno, Selahattin Eyyubi ve Umut Mahallelerinde ikamet eden bedensel engelli vatandaşları ziyaret ederek tekerlekli sandalyelerini kendi elleriyle teslim etti. İlk olarak Boyno Mahallesindeki Ramazan Köseoğlu’nu ziyaret eden Başkan Fadıloğlu ardından sırasıyla Selahattin Eyyubi mahallesinde ikamet eden ve felç geçiren Zeliha Kılıç ile Umut mahallesindeki doğuştan engelli Hüseyin Davulcu’yu ziyaret ederek dertlerine ortak oldu. Aldığı tekerlekli sandalyeler sayesinde sevinçleri yüzlerine yansıyan vatandaşlar aileleri vasıtasıyla Başkan Fadıloğlu’na teşekkür ettiler.  

“BELEDİYE BAŞKANIMIZ RIDVAN FADILOĞLU’NA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Başkan Fadıloğlu’na teşekkür eden baba Osman Köseoğlu; “Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na ve tekerlekli sandalye getirmeye vesile olan herkese çok teşekkür ediyorum. Herkesten Allah razı olsun.  Çok yere başvurduk oğlumun rahatsızlığı nedeniyle fakat çare olamadılar. Haliyle oğlumun daha rahat hareket etmesi için tekerlekli bir sandalyeye ihtiyaç duyuyorduk. Sağ olsun başkanımız talebimize cevap vererek bize bu aracı hediye etti. Tekerlekli sandalye sayesinde bizlerde fazla yorulmadan oğlumun ihtiyaçlarını görebileceğiz” dedi.

BAŞKANIMIZ BÖYLE KONULARLA BİRE BİR İLGİLENİYOR

Mahallemizde bu durumda olan vatandaşların bilgisini Şehitkamil Belediyesine hemen bildirdiklerini ifade eden Aydıntepe Mahalle Muhtarı Adil Güneş; “Başkanımız geldi yerinde gördü ve tekerlekli sandalyeyi kendisi takdim etti. Böyle konularda başkanımız hiç tereddütsüz bizlere yardımcı oluyor. Vakit buldukça da kendisi ziyaret ediyor. Kendisine mahalle muhtarı olarak çok teşekkür ediyorum” dedi.