![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/BASKAN_FADIL_44OGLU.jpg)
BAŞKAN FADILOĞLU'NDAN GAZİLERİMİZE ANLAMLI MESAJ
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Milletimiz gazi ve şehitlerine değer vermekte onların hatıralarını koruyup yaşatmakta olduğunu vurgulayan Başkan Fadıloğlu; “Cumhuriyetin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'e Türkiye Büyük Millet Meclisi'nce 'Gazi' unvanının verildiği 19 Eylül 1921 yılından bu yana gaziler günü olarak kutlanan bu günden büyük bir onur duyuyoruz. Gazilerimizin yaşam standartlarını yükseltmek bizlerin önemli sorumlulukları arasında bulunuyor. Çünkü onlar, bu vatan üzerinde yaşayan insanların geleceklerini kendi canlarından üstün tuttular vatansever insanlardır.”
Başkan Fadıloğlu; “Hayatlarının baharında, birçok şeyden vazgeçerek, kendilerini vatanına ve milletine adayan bu cesur insanlarımız, her türlü değeri fazlasıyla hak etmektedirler. Türkiye Cumhuriyeti'nin bağımsızlığı için mücadele eden gazilerimize karşı, saygıda kusur etmemek, sorunlarına duyarlılıkla yaklaşmak toplum olarak en önemli sorumluluğumuzdur. Bugün millet olarak şanlı bayrağımızın altında birlik ve beraberlik içinde, bağımsız olarak yaşıyorsak, bunu aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize borçluyuz. İşte bu duygu ve düşüncelerle; Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere; kahraman silah arkadaşlarını, bütün şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, hayattaki gazilerimize sağlık ve mutluluk diliyorum. Şehitlerimizi, vefat eden gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, hayatta bulunan gazilerimize de saygı ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR