![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/NDAN_HOSGELDIN_BEBEK_SUPRIZI_(3).jpg)
BAŞKAN FADILOĞLU'NDAN HOŞGELDİN BEBEK SÜPRİZİ
MİNİK RÜMEYSA’YA BAŞKAN FADILOĞLU SÜPRİZİ
Mahalle ve ev ziyaretlerini sürdüren Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, geçtiğimiz günlerde dünyaya gelen Dişli ailesinin bebeği; Rümeysa’yı evinde ziyaret etti. Aileye beşik ve çeşitli hediyeler takdim eden Başkan Fadıloğlu, Anne Zeynep ile Baba Selçuk Dişli’nin mutluluklarına ortak oldu. Minik Rümeysa’nın hediyelerini takdim eden Başkan Fadıloğlu, aileyle hatıra fotoğrafı çektirdi.
SAĞLIKLA BÜYÜR İNŞALLAH
Şehitkamil Belediyesi olarak yeni doğum yapan ailelerimize elimizden geldiğince ziyaretlerde bulunduklarını ifade eden Başkan Fadıloğlu; “Bu gün yeni dünyaya gelen Rümeysa bebeğimizi ve ailemizi ziyarete geldik. Allah bebeğimize sağlıklı uzun ömür versin. Belediye olarak hem ziyarete geldik hem de bebeğimize ufakta olsa çeşitli hediyeler takdim ettik. İnşallah ailece mutlu huzurlu bir yaşam sürerler” dedi.
BAŞKANIMIZIN ZİYARETİ BİZİ MEMNUN ETTİ
Yeni doğan çocuklarının mutluluğunu yaşayan Dişli ailesi; “ Başkanımıza ziyaretinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Başkanımız çeşitli hediyeler takdim etti. Çok mutluyuz. Daha önce bir evladımız daha vardı. Rümeysa bebeğin gelişi ile birlikte bir evladımız daha oldu. Allah herkese çocuk sahibi olma sevincini yaşatsın” dediler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR