![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/NU_HAYRANLIKLA_IZLIYORUM_(1).jpg)
BAŞKAN FADILOĞLU'NU HAYRANLIKLA İZLİYORUM
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Şehitkamil Belediyesi Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na Başkan yardımcıları da eşlik etti. Hizmetler hakkında karşılıklı fikir alış-verişinde bulunan Kaymakam Turan ile Başkan Fadıloğlu, her zaman halkın hizmetinde olduklarını ve kurumlar arası ilişkileri üst safhada tutarak vatandaşa hizmet etmeye gayret gösterdiklerini belirttiler.
BAŞKANIMI İZLİYOR VE İSTİFADE ETMEYE ÇALIŞIYORUM…
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nun ekibiyle güzel projelere imza attığına değinen Şahinbey Kaymakamı Uğur Turan; “Değerli başkanımızla sık sık bir araya geliyoruz. Kendisinden istifade etmeye çalışıyoruz. Herkesin herkesten alabileceği çok şey var. Bende sevgili Başkanımı hayranlıkla izliyor ve yaptığı projeler, insani ilişkilerinin bu kadar candan olmasını tebrik ediyorum. İnsana çok değer veren bir yapısı var başkanımızın. Allah ekibiyle beraber yar ve yardımcısı olsun” dedi.
KURUMLAR ARASI İLİŞKİLERİ ÜST SEVİYEDE TUTUYORUZ…
Şahinbey Kaymakamı Uğur Turan’a ziyaretten dolayı teşekkür eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu; “Milletin hizmetkarlığına talip olarak bu görevlere geldik. Kurumlar arası ilişkileri üst seviyede tutarak, milletimize hizmet etmeye gayret gösteriyoruz. Bu hizmet kervanında kurumlar arası uyum çok önemli. Bizde bu uyumu en iyi şekilde değerlendirerek vatandaşımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu güzellikleri hep beraber başarıyoruz.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR