![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/NUN_VATANDASLA_BULUSMALARI_DEVAM_EDIYOR_(2).jpg)
BAŞKAN FADILOĞLU'NUN VATANDAŞLA BULUŞMALARI DEVAM EDİYOR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
YAŞANAN SIKINTILARI HEPBİRLİKTE GÖĞÜSLEYECEĞİZ
Beykent’te Cuma Namazını kılan Başkan Fadıloğlu cami çıkışı vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Tek tek herkesle tokalaşan Başkan Fadıloğlu kendisine iletilen sorunları dinledi. Çözüm yolu üretmede vatandaşlarla birlikte hareket edeceğinin altını çizen Başkan Fadıloğlu vatandaşların takdirini topladı. Çocuklarında sevgi seli ile karşılaşan Başkan Fadıloğlu çocuklarla dersleri hakkında sohbet ettikten sonra onlara çikolata ikram etti.
TÜM KONULARDA BAŞKANIMIZIN ARKASINDAYIZ
Başkan Fadıloğlu’nun ziyareti ile mutlu olduklarını ifade eden Beykent sakinleri; “ Burada yapılan hizmet çok önemli. Kısa zamanda Belediyemiz Beykent’te çok önemli adımlar attı. Ufak tefek sıkıntılar haricinde bir eksiğimiz kalmadı. Sağolsun Başkanımız en kısa sürede bu eksiklilerin giderileceğinin sözünü verdi. Yapmış olduğu hizmetlerden ve yapacağı çalışmalardan dolayı Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” dediler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR