![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/BASKAN_FADILOGLU,_SAMPIYON_HALKOYUNCULARI_ODULLENDIRDI__(3).jpg)
BAŞKAN FADILOĞLU, ŞAMPİYON HALKOYUNCULARI ÖDÜLLENDİRDİ
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
ASIL BAŞARI GAZİANTEP KÜLTÜRÜRÜNÜN YAŞATILMASI
Ödül töreninde şampiyon sporculara seslenen Başkan Fadıloğlu; “Sezon boyunca elde edilen tüm başarılar elbette ki sportif açıdan büyük bir önem arz ediyor. Ama bundan daha önemlisi sizlerin aracılığı ile Gaziantep halk kültürünün, halkoyunlarının tüm Türkiye tanıtılmış olmasıdır. Gelecek nesillere bırakılacak en büyük hazinelerden birinin kültür, örf adetlerdir. Nesilden nesile öğretilerek, anlatılarak aktarılan bu öğelerin yaşatılması en büyük başarıdır” dedi.
OYUNCULARDAN FADILOĞLU’NA TÜRKÜLÜ TEŞEKKÜR
Ödül töreni esnasında Şehitkamil Belediyespor Kulübü Halkoyunları Antrenörü Sait Koca Türkiye Halkoyunları Federasyonu Başkanlığı adına Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na Türkiye şampiyonası teşekkür ve katılım belgelerini takdim ederken, halkoyunları topluluğu sporcuları kendilerini sezon boyunca yalnız bırakmayan Başkan Fadıloğlu ve ekibine teşekkürlerini Başkan Fadıloğlu’nun sevdiği türküleri söyleyerek ilettiler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR