![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1678966239FOTO_BIRLESTIRME-.jpg)
BAŞKAN FADILOĞLU, SEVGİ HANIM’IN DAVETİNE İCABET ETTİ
BAŞKAN FADILOĞLU, AİLE ZİYARETLERİNİ ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR
Sevgi Kılınç, umre dönüşü Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nu evine davet etti. Davete icabet eden Başkan Fadıloğlu, Sevgi Kılınç’tan hayır duası istedi.
Mücahitler Mahallesinde ikamet eden 53 yaşındaki kas ve akciğer hastası olan Sevgi Kılınç, gerçekleştirdiği umre ziyaretinin ardından Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nu evinde ağırlamak istedi. Şehitkamil Belediyesi tarafından sağlanan Vefa Hizmeti projesinden yararlanan Kılınç, görevlilere bu talebini iletti. Davete hemen icabet eden Başkan Rıdvan Fadıloğlu, Sevgi Kılınç ve aile üyelerinden hayır duası talep etti. 82 yaşındaki annesi Cemile Kılınç ve 2 kardeşiyle birlikte yaşayan Sevgi Kılınç, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ile Vefa Hizmeti ekibine teşekkür etti.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR