![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1688552261birlestirme-.jpeg)
BAŞKAN FADILOĞLU, SINAV HEYECANI PAYLAŞTI
PARKUR SİMÜLASYONU BİREBİR STANDARTLARDA UYGULANIYOR
GENÇLER HAYALLERİNE BİR ADIM DAHA YAKLAŞTILAR
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Özel Yetenek Sınavlarına Hazırlık Kursları 4. Dönem çalışmalarına katılan kursiyerlerle bir araya geldi. Son 6 ayda 400’ün üzerinde genci hayallerine bir adım daha yaklaştıran eğitimlerde, tempo bir hayli yüksek devam ediyor.
Şehitkamil Belediyesi tarafından düzenlenen ve her yıl binlerce genci hayallerine giden yolda yalnız bırakmayan Özel Yetenek Sınavlarına Hazırlık Kurslarında yakın zamanda gerçekleştirilecek olan 30. Dönem POMEM, Spor Bilimleri Fakülteleri Sınavı ve Spor Liseleri Sınavı öncesinde genç kursiyerlerle buluşan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, gençlerin heyecanlarını paylaşarak, tecrübelerini aktardı.
YÜZDE 96’NIN ÜZERİNDE BAŞARI ORTALAMAMIZ VAR
Çalışmalarda parkur simülasyonunu birebir standartlarda uygulayarak, sınav esnasında gençlerin performanslarını en üst düzeyde yansıtmalarını sağladıklarını ifade eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, adaylara yönelik yaptığı konuşmada şu sözleri kaydetti:
“Özel Yetenek Sınavlarına Hazırlık Kursumuzda bugüne kadar adaylarımız, fiziki yeterlilik parkurlarında yüzde 96’nın üzerinde başarı oranını yakalayarak büyük bir başarıya imza attılar. Hedefimiz bu oranı daha yukarıya taşımak. Gençlerimizi meslek hayallerine giden yolda yalnız bırakmayacağımızı ifade etmiştik. Çok şükür yüksek standartlarda bir destekle bu hedefimize ulaştık. Çalışmalarda parkur simülasyonunu birebir standartlarda uygulayarak, sınav esnasında gençlerimizin performanslarını en üst düzeyde yansıtmalarını sağlıyoruz. Şu anda ortaokul düzeyinden başlayarak lisans mezunu arkadaşlarımızın da çalışmalardan yararlanacağı şekilde bir sistem oluşturduk. 4 farklı tesisimizde, sınav içeriklerine özgü hummalı bir çalışma var. Tüm kursiyerlerimize sınav sürecinde yürekten başarılar diliyorum. Çalışmalarda emeği geçen tüm eğitmen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.”
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR