![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/17095300531-(3)-(4)-.jpeg)
BAŞKAN FADILOĞLU, TÜM KIRSAL MAHALLELERİ ZİYARET ETTİ
MAHALLE SAKİNLERİ, TALEP VE SORUNLARINI BİREBİR ANLATTILAR
Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu, kısa süre önce kırsal mahallelere yönelik başlatmış olduğu ziyaretleri tamamladı. Tüm mahalle sakinleriyle bir araya gelen Başkan Fadıloğlu, vatandaşın talep ve sorunlarını birebir kendisinden dinledi.
Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu; AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcısı Serkan Özatıcı ile birlikte kırsal mahallelere yönelik ziyaretler gerçekleştirdi.
Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu ve beraberindeki heyet; Serintepe, Karpuzkaya, Ülkerli, Yığınlı, Ağaçlı Boyno, Üçgöze, Yeşilce, Öğümsöğüt ve Büyükpınar Mahallesi’ni ziyaret etti.
Gittiği her mahallede büyük ilgi gören Başkan Fadıloğlu ve beraberindeki heyet, her vatandaşla özel olarak ilgilendi. Yaşlılar, kadınlar ve çocuklarla özel olarak ilgilenen Başkan Rıdvan Fadıloğlu, her gittiği mahallede çocuklara çeşitli hediyeler verdi.
Her mahalle sakinin talep, öneri ve sorununu dinleyen Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, taleplerin karşılanması ve sorunların çözümü için ellerinden gelen gayreti ekip arkadaşlarıyla birlikte ortaya koyacaklarını ifade etti.
Gösterilen ilgi ve misafirperverlik dolayısıyla mahalle sakinlerine teşekkür eden Başkan Rıdvan Fadıloğlu, talep eden herkesle hatıra fotoğrafı çektirdi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR