![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1647332213Fotograf-Birlestirme-.jpg)
BAŞKAN FADILOĞLU, VELİ TOPLANTISINA KATILDI
BAŞKAN FADILOĞLU’NDAN ANLAMLI ÖĞRENCİ ZİYARETİ
BAŞKAN FADILOĞLU, YETİM ÖĞRENCİLERİN VELİ TOPLANTISINA KATILDI
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Şehitkamil Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek, yetim öğrencilerle bir araya geldi, veli toplantısına katıldı. Öğrencilerin eğitim durumlarıyla ilgili bilgi alan Başkan Fadıloğlu, öğrencilerin akademik başarılarıyla gurur duyduğunu ifade etti.
Her fırsatta gerçekleştirdiği ziyaretlerle öğrenciler ile sık sık bir araya gelen Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Yetim Koordinasyon Merkezi’nden destek alan yetim öğrencileri, Şehitkamil Anadolu Lisesi’nde ziyaret etti. Başkan Fadıloğlu; 9. sınıf öğrencisi Barış Gökmen, 9. sınıf öğrencisi Merve Çoban, 9. sınıf öğrencisi Tuncay Erat 9. sınıf öğrencisi Zeynep Arslan, 10. sınıf öğrencisi Reyyan Arslan, 10. sınıf öğrencisi İslim Kanlıel, 10. sınıf öğrencisi Esen İyem ve anneleriyle bir araya geldi. Öğrenciler ve anneleriyle sohbet eden Başkan Fadıloğlu, öğrencilerin eğitimleri hakkında öğretmenlerinden bilgi aldı. Başkan Fadıloğlu, yetim çocuklarla ilgili duyduğu başarılı sonuçların kendisini hem gururlandırdığını hem de çok mutlu ettiğini söyledi. Başkan Fadıloğlu, öğrencilerin ve annelerin taleplerini de dinledi.
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ OLARAK BİZLER, SİZLERİN EMRİNE AMADEYİZ
Okulun konferans salonunda düzenlenen veli toplantısına katılan ve velilere hitaben konuşan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Öncelikle bugün bizleri misafir ettiğiniz için teşekkür ediyorum. Yetim öğrencilerimiz, Şehitkamil Belediyesi olarak olmazsa olmazımız. Belediyemize bağlı Yetim Koordinasyon Merkezimiz var. Burada kardeşlik hukuku içerisinde birbirimize destek olmamız gerekiyor. Onlar da bizim evladımız, anneleri bizim kız kardeşlerimizdir. Birlikten kuvvet doğuyor. Onların en azından psikososyal desteğe ihtiyaçları var. İnsanın kendini yalnız hissetmesi kadar kötü bir şey yoktur. Onlarla sohbet ediyor olmak, onların yanında duruyor olmak, onlara büyük bir değer olarak dönüyor. Şehitkamil Belediyesi olarak bizler sizlerin emrine amadeyiz. Ben velilerimizin bu duyarlılığından dolayı da teşekkür ediyorum. Hem okul yöneticilerimiz hem hocalarımız hem okul aile birliği üyelerimiz hem de velilerimiz birlikte hareket ediyorlar. Hakikaten, geleceğimizin teminatı olan evlatlarımızın dertleriyle dertleniyoruz. Onların daha iyi şartlarda yaşayabilmelerini sağlayabilmek adına hepimiz bir uçtan tutuyoruz. İmkanlar dahilinde onların hayat standartlarını yukarıya çıkarmaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.
Program sonunda, 9. sınıf öğrencisi Sümeyra Tanrıverdi, karakalem tekniğini kullanarak yaptığı Başkan Rıdvan Fadıloğlu’nun portresini kendisine hediye etti.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR