![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/BASKAN_FADILOGLU,_YARDIM_ELINI_UZATTI.jpg)
BAŞKAN FADILOĞLU, YARDIM ELİNİ UZATMAYA DEVAM EDİYOR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Şehitkamil Belediyesi, sosyal güvencesi olmayan engellilere destek olmaya devam ediyor. Bu amaçla ilgili Müdürlükler tarafından ihtiyaç sahibi olduğunu belgeleyen vatandaşlara yönelik yapılan bu destekler tüm hızıyla devam ediyor. Zeytinli Mahallesinde ikametgah eden ve 2 yıl önce geçirdiği rahatsızlıktan dolayı vücudunun yüzde 92’si kullanamayan Ayşe Bilici’ye yardım elini uzatan Fadıloğlu, "Hastalık nedeniyle engelli durumuna düşen insanlarımızın yardımına koşmak sosyal bir sorumluluktur.
Herhangi bir sosyal güvencesi olmayan insanlara sahip çıkmak, yol ve park yapmak kadar önemlidir. Bu insanlarda bizim insanlarımız. Hepimiz birer engelli adayı olduğunu unutmamalıyız. Şu anda akülü araba temin ettiğimiz Ayşe Bilici kardeşimiz artık ailesinden daha az destek alacak." dedi.
Başkana teşekkür eden Bilici, "Allah kimseyi benim gibi engelli yapmasın. Allah başkanıma güç ve kuvvet versin." diye konuştu.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR