![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/BASKAN_FADILOGLU,_YETIM-OKSUZ_COCUKLARI_AGIRLADI_(1).jpg)
BAŞKAN FADILOĞLU, YETİM-ÖKSÜZ ÇOCUKLARI AĞIRLADI
ÇOCUKLAR BAŞKAN FADILOĞLU’NA BÜYÜK İLGİ GÖSTERDİ
Gaziantep Yetim-Öksüz Çocuklar Derneği Başkanı Hakan Gökşen, yönetim kurulu üyeleri ile yetim ve öksüz çocuklar, Başkan Fadıloğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Fadıloğlu, Gaziantep Yetim-Öksüz Derneği yönetimi ile çocukları en iyi şekilde ağırladı. Fadıloğlu, ilk olarak çocuklarla tek tek tanışıp bir süre sohbet ettikten sonra çocukların sorularını yanıtladı. Yetim ve öksüz çocuklar, Başkan Fadıloğlu’na eğitimini nerede tamamladığını, okul zamanında derslerinde başarılı olup olmadığını ve hangi takımı tuttuğunu sorarak merak ettikleri konuları öğrendiler. Çocuklara nasihatlerde bulunan Fadıloğlu, mutlaka derslerine çalışmalarını, iyi insan olabilmek için uğraşmalarını, devletini, milletini ve bayrağımızı çok sevmelerini istedi.
“ÇOCUKLAR ZİYARETTEN ÇOK MEMNUN KALDI”
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na nezaket ziyaretinde bulunduklarını dile getiren Yetim-Öksüz Çocuklar Derneği Başkanı Hakan Gökşen, “Öksüz ve yetim çocuklarımızın sosyal gelişimlerine katkı sağlamak adına zaman zaman bu tür ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Çocuklarımızı belediye başkanlarımız, kaymakamlarımız ve kurum müdürlerimizle tanıştırarak kendilerine olan özgüvenlerinin artmasını sağlıyoruz. Bugün de Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nu ziyaret ettik. Çocuklar belediye başkanımıza merak ettikleri tüm konuları sorarak bilgi sahibi oldular. Ayrıca belediye başkanımız da çocuklara önemli nasihatler ederek onların daha başarılı olmaları için tavsiyelerde bulundu. Bizleri ve çocuklarımızı en iyi şekilde ağırlayan belediye başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Çocuklarda ziyaretten son derece memnun kaldılar. Özelliklede çocuklar bir belediye başkanıyla yan yana sohbet etme imkanı buldukları için mutlu oldular” dedi.
Ziyaretin ardından Başkan Fadıloğlu, çocuklara çeşitli hediyeler takdim ederek, dernek yöneticileriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR