BAŞKAN FADILOĞLU, YETİM-ÖKSÜZ ÇOCUKLARI AĞIRLADI

ÇOCUKLAR BAŞKAN FADILOĞLU’NA BÜYÜK İLGİ GÖSTERDİ

 

Gaziantep Yetim-Öksüz Çocuklar Derneği Başkanı Hakan Gökşen, yönetim kurulu üyeleri ile yetim ve öksüz çocuklar, Başkan Fadıloğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Fadıloğlu, Gaziantep Yetim-Öksüz Derneği yönetimi ile çocukları en iyi şekilde ağırladı. Fadıloğlu, ilk olarak çocuklarla tek tek tanışıp bir süre sohbet ettikten sonra çocukların sorularını yanıtladı. Yetim ve öksüz çocuklar, Başkan Fadıloğlu’na eğitimini nerede tamamladığını, okul zamanında derslerinde başarılı olup olmadığını ve hangi takımı tuttuğunu sorarak merak ettikleri konuları öğrendiler. Çocuklara nasihatlerde bulunan Fadıloğlu, mutlaka derslerine çalışmalarını, iyi insan olabilmek için uğraşmalarını, devletini, milletini ve bayrağımızı çok sevmelerini istedi.

 

“ÇOCUKLAR ZİYARETTEN ÇOK MEMNUN KALDI”

 

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na nezaket ziyaretinde bulunduklarını dile getiren Yetim-Öksüz Çocuklar Derneği Başkanı Hakan Gökşen, “Öksüz ve yetim çocuklarımızın sosyal gelişimlerine katkı sağlamak adına zaman zaman bu tür ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Çocuklarımızı belediye başkanlarımız, kaymakamlarımız ve kurum müdürlerimizle tanıştırarak kendilerine olan özgüvenlerinin artmasını sağlıyoruz. Bugün de Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nu ziyaret ettik. Çocuklar belediye başkanımıza merak ettikleri tüm konuları sorarak bilgi sahibi oldular. Ayrıca belediye başkanımız da çocuklara önemli nasihatler ederek onların daha başarılı olmaları için tavsiyelerde bulundu. Bizleri ve çocuklarımızı en iyi şekilde ağırlayan belediye başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Çocuklarda ziyaretten son derece memnun kaldılar. Özelliklede çocuklar bir belediye başkanıyla yan yana sohbet etme imkanı buldukları için mutlu oldular” dedi.

 

Ziyaretin ardından Başkan Fadıloğlu, çocuklara çeşitli hediyeler takdim ederek, dernek yöneticileriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.