![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/BASKAN_FADILOGLU_ALEVI_KULTUR_DERNEGI_UYELERINI_AGIRLADI_(2).jpg)
BAŞKAN FADILOĞLU ALEVİ KÜLTÜR DERNEĞİ ÜYELERİNİ AĞIRLADI
“NİTELİKLİ PROJELERİMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ”
Alevi Kültür Derneği Gaziantep Şube Başkanı Av. Yılmaz Demirdelen ile yönetim kurulu üyeleri Başkan Fadıloğlu’nu makamında ziyaret ettiler. Dernek yöneticilerini karşılayan Başkan Fadıloğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Şehrimiz ve memleketimiz için hepimiz omuz omuza güzel işler yapmaya devam edeceğiz. Şehitkamil Belediyesi olarak yaptığımız nitelikli projelere her gün bir yenisini ekleyerek vatandaşlarımıza daha kaliteli yaşam alanları sunmak için mücadele ediyoruz. Ortada bir başarı varsa bu hepimizin başarısıdır. İnanıyorum ki, Şehitkamil ve Gaziantep bundan sonraki süreçte de yapacağımız ortak çalışmalarla daha da güzelleşecektir. Milletin kaynağını yine millete harcamak için çıktığımız bu yolda bizleri yalnız bırakmadığınız için sizlere de çok teşekkür ediyorum. Ziyaretinizden dolayı mutlu oldum” dedi.
BAŞKAN FADILOĞLU’NA TEŞEKKÜR PLAKETİ
Başkan Fadıloğlu’na yaptığı başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür eden Dernek Başkanı Yılmaz Demirdelen ise, “Göreve geldiği günden buyana hiç durmadan ve yorulmadan en iyi hizmeti üretmek için gece gündüz demeden çalışan belediye başkanımıza öncelikle hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Başkanımızın yaptığı çalışmalarla Şehitkamil’in vizyonu değişti. Başkanımız önemli ve kalıcı projelerle insanlara kaliteli yaşam alanları sunmak için gayret gösterdiğini biliyor ve kendisine bu yüzden şükranlarımızı sunuyoruz” diye konuştu.
Konuşmaların ardından Yılmaz Demirdelen ve yönetim kurulu üyeleri başarılı çalışmalarından dolayı Başkan Fadıloğlu’na teşekkür plaketi takdim ettiler. Ziyaret hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle son buldu.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR