![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(5)_45.jpg)
BAŞKAN FADILOĞLU ATABEK İLKÖĞRETİM OKULUNU ZİYARET ETTİ
ÖĞRENCİLERLE YAKINDAN İLGİLENDİ
Her hafta çeşitli semtlerde okul ziyaretlerinde bulunarak eksikleri yerinde tespit eden Başkan Fadıloğlu, eğitim alanında yaptığı çalışmalarla adından sıkça söz ettiriyor. Ziyaretleri kapsamında Atabek İlköğretim Okulu’nu ziyaret eden Başkan Fadıloğlu, okulu gezerek eksiklikleri yerinde tespit etti. Okulu gezdiği sırada, yoğun ilgiyle karşılaşan Başkan Fadıloğlu, öğrencilerle bir süre sohbet etti. Öğrencilerin isteklerini de dinleyen Başkan Fadıloğlu, gereken ne varsa imkanlar ölçüsünde yapacaklarını söyledi. Öğrencilerle yakından ilgilenen ve kırtasiye malzemeleri hediye eden Başkan Fadıloğlu, öğrencilere başarılar diledi.
ANASINIFI ÖĞRENCİLERİYLE ŞARKI SÖYLEDİ
Atabek İlköğretim Okulu anasınıfında okuyan öğrencilerle de bir araya gelen Başkan Fadıloğlu minik öğrencilerle bol bol vakit geçirdi. Öğrencilere çikolata dağıtan Başkan Fadıloğlu öğrencilerin söylediği şarkılara da eşlik etti.
BELEDİYE BAŞKANIMIZIN ZİYARETİ ÖĞRENCİLERİMİZİ MUTLU ETTİ
Başkan Fadıloğlu’nun ziyareti ile moral bulduklarını dile getiren Atabek İlköğretim Okulu Müdürü Mahmut Erdal Çelebi, ise, “Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu, okulumuzu ziyaret ederek eksikleri tespit etti. Sorunlarımızı dinleyen belediye başkanımız imkanlar ölçüsünde eksikleri gidereceklerini söyledi. Öğrencilerimizle de yakından ilgilenerek onlara hem nasihatte bulundu hem de çeşitli kırtasiye malzemeleri hediye etti. Verdiği desteklerden dolayı başkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR