![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/NI_ZIYARET_ETTI_(3).jpg)
BAŞKAN FADILOĞLU AYDINLAR MAHALLESİ'Nİ ZİYARET ETTİ
BAŞKAN FADILOĞLU SORUNLARI YERİNDE DİNLİYOR
İlçe genelinde bulunan mahalleleri, sokakları, cadde ve köyleri ziyaret eden Başkan Fadıloğlu, son olarak Aydınlar Mahallesi’ni gezerek eksikleri yerinde belirledi. Vatandaşlara daha huzurlu ve kaliteli bir yaşam alanı sunmak adına çalışmalarını sürdüren Başkan Fadıloğlu, sık sık mahalle ve köy ziyaretlerinde bulunuyor. Aydınlar Mahallesi’nde vatandaşlar ile bir araya gelen Başkan Rıdvan Fadıloğlu, ilk olarak sokaklarda herhangi bir eksiklik olup olmadığını kontrol etti. Daha sonra mahalledeki camiyi inceleyen Başkan Fadıloğlu, camideki eksikleri gidereceğini söyledi. Camiyi kontrol ettikten sonra mahallede yaşayan vatandaşlarla sohbet eden Fadıloğlu, sorunları dinledi. Mahalle halkı ziyaretler sırasında Başkan Fadıloğlu’nu biran olsun yalnız bırakmadı. AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Hasan Coşkun’da ziyaretlere eşlik etti. Ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri, Başkan Fadıloğlu’nun sorunların çözümü için talimat verdiğini belirttiler.
“BELEDİYE BAŞKANIMIZDAN ÇOK MEMNUNUZ”
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nun mahallelerini ziyaret ederek sorunlarını dinlediğini ifade eden vatandaşlar, “Belediye başkanımız Aydınlar Mahallemizi ziyaret ederek eksiklerimizi tespit etti. Mahallemizde bulunan camimizi de kontrol eden belediye başkanımız buradaki eksiklerinde tamamlanması için talimat verdi. Başkanımız sıkıntılarımızı dinleyerek bizlere çok yardımcı oldu. Başkanımızdan çok memnunuz. Allah kendisinden razı olsun. Bizlerde mahalle sakinleri olarak belediye başkanımıza yaşanan sorunları anlattık. İnşallah belediye başkanımızın çalışmalarıyla sıkıntılarımızdan kurtuluruz” dediler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR