![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/BASKAN_FADILOGLU_BAYAN_PERSONELLERE_KARANFIL_DAGITTI_(2).jpg)
BAŞKAN FADILOĞLU BAYAN PERSONELLERE KARANFİL DAĞITTI
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Şehitkâmil Belediye Başkanı M. Rıdvan Fadıloğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında Belediyede çalışan bayanların 'Dünya Kadınlar Günü'nü Kutladı”. Bütün birimleri tek tek dolaşan Başkan Fadıloğlu, personellerle bi süre sohbet ederek işlerinde kolaylıklar diledi.
FADILOĞLU; BAYANLAR BİR GÜN DEĞİL 365 GÜN BAŞIMIZIN TACIDIR
Bayanlara verdiğimiz önemi bir güne sığdırmanın mümkün olmadığını belirten Başkan Fadıloğlu, kadınlarımız 365 gün başımızın tacıdır, bu mutlu günlerini kutluyorum dedi. Bayan personele işlerinde kolaylıklar dileyen Başkan Fadıloğlu, “kadının olduğu yerde güzelliklerin ve başarının olduğunu belirterek Her başarılı erkeğin arkasında mutlaka başarılı bir kadın vardır. Şehitkâmil İlçesinde gerçekleştirilen başarılı hizmetlerde bayanların önemli bir payı bulunmakta olduğunu vurgulayarak, karşılaştığı erkeklere de karanfil veren Başkan Fadıloğlu, eşlerine götürmelerini ve anlamlı günlerini kutlamalarını söyledi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR