![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/BASKAN_FADILOGLU_BAYRAM_NAMAZINI,_MILLETVEKILI_SAMIL_TAYYAR_ILE_KILDI_(2).jpg)
BAŞKAN FADILOĞLU BAYRAM NAMAZINI, MİLLETVEKİLİ ŞAMİL TAYYAR İLE KILDI
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Bayramın dostluk, kardeşlik ve barışa katkı sağlaması temennisinde bulunan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu; “İnşallah huzur içerisinde bir bayram geçiririz. Diğer taraftan güvenlik güçlerimizden şehit olan kardeşlerimize ve yakın tarihte Van ‘da yaşanan depremde yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allahtan rahmet diliyorum. Allah böyle acılar bir daha yaşatmasın. Bu olaylar son olsun. Huzur içerisinde bir bayram geçirmeyi temenni ediyorum” dedi.
İlk kez Karşıyaka Merkez Camii’nde namaz kıldığını belirten AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar ise; “ Sayın başkanımızın vesilesiyle namazımızı burada kıldık. Bayram kardeşlik duygularının en üst seviyede olduğu dönemlerdir. Türkiye kritik bir evreden geçiyor. Uzun yıllardır, terör belasının girdabı içerisindeyiz. İnşallah bu güzel günlerin hatırına bu sıkıntılı günlerden de kurtuluruz” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR