![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/bedir_hoca_(1).jpg)
BAŞKAN FADILOĞLU BEDİR ÖĞRETMENİ ZİYARET ETTİ
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
24 Kasım öğretmenler günü nedeniyle okul ve ev ziyaretleri yapan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu emekli öğretmen Bedir Zararsız’ı evinde ziyaret etti. Ziyarete Ak Parti Şehitkamil İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Kılıç’ta eşlik etti.
Şehitkamil İlçesi Fatih Mahallesi’nde oturan, Cumhuriyet Lisesi Fen Bilgisi emekli öğretmeni, 63 yaşındaki Bedir Zararsız ile bir süre sohbet eden Başkan Fadıloğlu; “Çocuklarımızın sorumluluğunu, eğitimini, hüznünü, sevincini, gözyaşını paylaşmak, hepsini tek tek ve sabırla dinlemek, yeri geldiğinde onlarla çocuk olabilmek, yeri geldiğinde anne-baba rolünü üstlenmek dünyanın en zor ama bir o kadar da onurlu işidir. Öğretmenlerimiz her adımda öğrencilerinin yanında olan, sevgisini ve umutlarını onlarla paylaşan geleceği inşa eden ustalardır. Bizde bu duygu ve düşüncelerle emekli öğretmenimiz Bedir Zararsız beyi evinde ziyaret etmek istedik. Tüm öğretmenlerimizin, bu güzel günlerini kutluyorum” dedi.
Ziyaret sonrasında Başkan Fadıloğlu emekli öğretmen Bedir Zararsız’a buket takdim ederek öğretmenler gününü kutladı.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR