![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/BASKAN_FADILOGLU_BELEDIYE_CALISANLARI_ILE_BIRARAYA_GELDI_(1).jpg)
BAŞKAN FADILOĞLU BELEDİYE ÇALIŞANLARI İLE BİRARAYA GELDİ
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Hizmet-iş Sendikası Gaziantep Şube bürosunda gerçekleşen ziyarete Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Hizmet-iş Sendikası Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Geçer ve çok sayıda Hizmet- İş Sendikasına kayıtlı Belediye personeli katıldı.
ZİYARETİNDEN DOLAYI BAŞKANIMIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM…
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Hizmet-iş Sendikası Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Geçer, "Şehitkamil Belediye Başkanımızın ziyareti bizleri ziyadesiyle memnun etti. Sorunlarımızı dinlemek için gelen başkanımız bizlere hizmet ile ilgili sunum yaptı. Hizmet-iş Sendikası olarak en büyük sorunumuz bize bağlı olan ve belediyelerde çalışan şirket işçilerinin kadroya alınmamasıdır. Bu yöndeki taleplerimizi milletvekillerimize iletmiştik. Bugünde bizi ziyaret eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu'na söyledik. Bakanlığın destek vermesi halinde başkanımızda konuyla ilgili çalışma yapacağının sözünü verdi" dedi.
ORTADA BİR BAŞARI VARSA O SİZLERİN BAŞARISIDIR…
Hizmet-iş Sendikası üyesi olan belediye çalışanlarıyla bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ise, "Bu tür faaliyetler çok sık olması gerekiyor. Eğer ortada bir başarı varsa o, ekibin başarısıdır. Beraber çalıştığımız arkadaşlarımızın başarısıdır. Bir belediye başkanının yapacağı işler sınırlıdır. Belediyenin her kademesinde çalışan arkadaşlarımızın emekleri neticesinde ortaya bir şeyler çıkıyor. Belediyecilik hakikaten çok meşakkatli bir iş ama bir o kadar da zevkli bir iş. İnsanlığa hizmet etmek adına yapılan faaliyetlerden büyük bir gurur ve memnuniyet duyuyorum" şeklinde konuştu.
"Bu başarıda emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum" diyen Başkan Fadıloğlu, "Hizmet-iş Sendikası'na bağlı olarak çalışan arkadaşlarımızla ara sıra konuşmamız gerekiyor. Kendi aramızda muhabbet etmemiz gerekiyor. Çünkü, bu ilişkilerin birer parçasıyız. Bu sistemin sağlıklı çalışabilmesi adına koordineli bir şekilde çalışmamız lazım. Bu tür diyalogları ne kadar çok sıkı tutarsak, o kadar daha iyi sonuçlar alırız” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR