BAŞKAN FADILOĞLU BİR AİLEYİ DAHA SEVİNDİRDİ

FADILOĞLU İHTİYAÇ SAHİPLERİNE TEK TEK ULAŞIYOR

Yoğun iş temposundan arta kalan zamanında vatandaşlarla birlikte vakit geçiren Başkan Fadıloğlu  Şehitkamil bölgesinde yeni mahallede ikamet eden Andıç  ailesinin evini ziyaret etti. Başkan Fadıloğlu Gıda Bankasına kayıtlı olan bu aile ile bire bir görüşerek ihtiyaçlarını yerinde gördü. Aile ile bir süre sohbet eden Fadıloğlu geçirdiği rahatsızlık sonucu yatağa bağlı olarak yaşamını sürdüren 15 yaşındaki Ayşegül Andıç’la da yakından ilgilendi. Annenin yavrusuna büyük özen ve titizlik içinde baktığını gören Başkan Fadıloğlu anneye küçük bir teşekkür hediyesi verdi. Küçük Ayşegül’le kendi elleriyle çikolata ikram eden Başkan Fadıloğlu hem aileyi hem Ayşegül’lü sevindirdi.

ANDIÇ AİLESİ’NDEN BAŞKAN FADILOĞLU’NA TEŞEKKÜR

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nun kendilerini yalnız bırakmadığı için duygularına hakim olamayan Emine Andıç, Başkan Fadıloğlu’na ve ekibine teşekkür etti. Ailenin diğer bir kızı Rümeysa ise ziyaretinden dolayı Başkan Fadıloğlu’na Hat sanatı ile yaptığı bir tabloyu hediye etti. Başkan Fadıloğlu’nun ziyaretinden dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden anne Emine Andıç, “ Allah kendisinden ve ekibinden razı olsun. Sık sık ziyarette bulunuyorlar. Çok mutlu oldum. Böyle güzel bir günde bizleri ziyaret etmeleri ve yardımda bulunmaları bizler için çok önemli. Allah kimseyi sahipsiz bırakmasın ” diye konuştu.

ALLAH AYŞEGÜL KIZIMIZA ŞİFA VERSİN

Vatandaşların her zaman yanında olduklarına dile getiren Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ise; “Bugün rahatsız olan 14 yaşındaki Ayşegül kızımızı ziyarete geldik. Daha önceden yapılan bir aşıdan kaynaklanan kısmi rahatsızlık geçirerek, yatağa bağlı kalıyor. Biz belediye olarak gereken desteği yapıyoruz. Geçtiğimiz gün idrak ettiğimiz anneler günü münasebetiyle küçük birde hediye getirdik kardeşimize. Güzel günlerde kullansın. Ayşegül kızımıza da Allah acil şifalar versin” dedi.