![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/BASKAN_FADILOGLU_CEVREYI_MINIK_ELLER_ILE_TEMIZLEDI.jpg)
BAŞKAN FADILOĞLU ÇEVREYİ MİNİK ELLER İLE TEMİZLEDİ
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Başak Konakları Etüt Merkezi Yaz Okulu Öğrencilerinden oluşan 150 kişilik grup; Başkan Fadıloğlu’nun da katılımıyla insanları çevre konusunda daha duyarlı olmaya davet etti.
“Büyüklerden İsteğimiz Bize Temiz Bir Çevre Bırakmaları”
Etkinliğe katılan çocuklar; Zararlı atıkların çevreye atılmasıyla gelecekte yaşayacakları dünyanın tehdit altında olduğunu belirterek özellikle büyüklerinden çöpleri kendilerine en yakın çöp kutusuna atmalarını ve evlerinde biriktirdikleri atıkları bu iş için yapılmış özel atık kutularında toplamalarını istediler.
Başkan Fadıloğlu; “Çocuklar için tertemiz bir Şehitkamil”
Başkan Fadıloğlu ise; Derslerde aldıkları teorik çevre eğitim derslerinin pratik uygulamasını yaptıklarını vurgulayarak “ Bizim amacımız burada çocuklara temizlik yaptırmak değil onların çevre konusundaki duyarlılıklarını arttırmak ve velilerine örnek olmalarını sağlamaktır. Çocuklarımıza çevreyi kirletmenin ne kadar kolay temizlemenin ise ne kadar zor olduğunu göstermek istiyoruz. Bundan sonrada Yine çocuklarımızla Dülükbaba Mesire Alanı’nda hem temizlik hem de güzel bir piknik yapacağız” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR