![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/BASKAN_FADILOGLU__CHP_IL_YONETIMINI_ZIYARET_ETTI.jpg)
BAŞKAN FADILOĞLU CHP İL YÖNETİMİNİ ZİYARET ETTİ
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
HER TÜRLÜ YAPICI ELEŞTİRİYE AÇIĞIZ
İktidar ve muhalefetin el ele verdiği takdirde ülkenin çok daha iyi noktalara geleceğini ifade eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu; “ Sivil toplum kuruluşları ve partilerin tek bir amacı var o da ülkenin şu an bulunmuş olduğu konumdan daha ileri seviye bir noktaya ulaşmasıdır. Mutlaka seçmen kitlesi içerisinde oy verenlerin olduğu kadar oy vermeyenlerde bulunuyor. Ama öncelikle bizim umuma hizmet etme gibi bir zorunluluğumuz var. Biz belediye olarak her türlü yapıcı eleştiriye açığız. Amacımız daha yaşanabilir bir Gaziantep. Ana hedefimiz ise milletimize hizmet etmek. Zaman çok çabuk geçiyor. Üç buçuk seneyi geride bıraktık. Bu güne kadar makamı koruma adına bir çalışma yapmadık, bundan sonra da böyle bir niyetle çalışmamız söz konusu olamaz. Birlikte el ele verip projelerde birlikte olursak daha da güçlü oluruz” dedi.
GAZİANTEP’İN YARARINA OLAN HERŞEYİ DESTEKLERİZ
Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Mehmet Gökdağ ise; “ Bizlerin Gaziantep’in daha iyi noktalar gelmesi daha yaşanabilir bir kent olması haricinde bir gayemiz olamaz. Bu uğurda Gaziantep’e faydalı işler yapan herkese destek vermeye hazırız” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR