![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/3_113.jpg)
BAŞKAN FADILOĞLU ÇİÇEĞİ BURNUNDA MİLLİLERİ AĞIRLADI
SÜREKLİ BAŞARI İÇİN ‘BEN’ DEĞİL, ‘BİZ’ DEYİN
Başarılı sporcularla sıklıkla bir araya gelmeyi ihmal etmeyen Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, basketbol ve badminton branşında milli heyecan yaşayan sporcularla buluşmasında tecrübelerini paylaştı. ‘Ben’ değil, ‘biz’ diyebilmenin sürekli başarı için olmazsa olmaz olduğunu ifade eden Başkan Fadıloğlu, başarılı sporcuları branşa özgü sportif malzemelerle ödüllendirdi. Başkan Fadıloğlu, şunları söyledi:
“Branşı ne olursa olsun sporcularımızın ay-yıldızlı formalar ile mücadele etmeleri, şanlı bayrağımızı göndere çektirmeleri bizleri ziyadesiyle gururlandırıyor. Bilindiği üzere su sporları branşında Türkiye, Avrupa ve Dünya şampiyonu sporcularımız var. Şimdi bu gurur salon sporlarından gelen başarıyla daha da taçlandı. İnşallah bu başarılar büyüyerek devam eder. Gerek akademik ve spor yaşamlarında, gerek sosyal hayatlarında gençlerimizin ‘ben’ değil, ‘biz’ demeleri çok önemli. Biz diyebilmek, takım olabilmek, kendini düşündüğü kadar arkadaşını, çevresini, düşünebilmek başarı için olmazsa olmaz bir durum. Biz, sporcularımıza bu bilinci aşılamaya gayret ediyoruz. Maşallah tüm sporcu gençlerimiz pırıl pırıl. Eminim ki azim ve gayretle çalışmaları halinde her alanda daha da özel başarılara imza atacaklar. Değerli sporcularımızı, onlara büyük emekler veren değerli teknik adamları ve sporcularımızın en büyük destekçileri değerli aile fertlerini yürekten kutluyorum. Ay- yıldızlı sporcularımıza katılacakları müsabakalarda başarılar diliyorum.”
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR