BAŞKAN FADILOĞLU ÇIKSORUT ESNAFINI ZİYARET ETTİ

Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın


Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, ilçedeki hizmet taleplerini yerinde görmek amacıyla haftalık ziyaretlerini sürdürüyor. Çıksorut Mahallesini ziyaret eden Başkan Fadıloğlu, mahalle muhtarı ve semt sakinlerini dolaşarak sorunlarını dinledi. Muhtarın ve vatandaşların ilettikleri sorunlara, belediye olarak nasıl bir çözüm üreteceklerini anlatan Fadıloğlu, vatandaşlardan da sorunları çözme konusunda işbirliği yapmalarını istedi.

Sorunların ancak katılımcı bir belediyecilik anlayışı ile çözülebileceğini belirten Başkan Fadıloğlu, “Her söylemimizde, ‘ben yaptım oldu’ mantığına karşı olduğumuzu söyledik. Benimsediğimiz ve uygulamakta olduğumuz hizmet anlayışında ‘dinledik, araştırdık ve uyguladık” mantığı hâkimdir. Halkımız ihtiyaçlarını söyleyecek, istişare edeceğiz ve hiç kimseyi mağdur etmeden o sorunu çözeceğiz. Çünkü bazı uygulamalar bir kesimi memnun ederken, diğer bir kesimi mağdur ediyor. Bu nedenle adaletli bir uygulama ile toplumun tüm kesimlerinin ortak memnuniyetini hedef alan çözümler üretiyoruz “ dedi.

Başkan Fadıloğlu park da oynayan çocuklar ile sohbet ederek , onlara; “Gençlik parkını ve oyun guruplarını sizler için yapıyoruz, sizler bunları koruyup sahip çıkacaksınız ki diğer kardeşleriniz ve arkadaşlarınızda buralarda oynasın ” nasihatlerde bulundu.

Fadıloğlu, ilçe genelindeki semt gezilerine aralıksız devam ettiklerini ve ayrıca ilçede mağdur halde bulunan ailelere de ziyaretleri sürdürdüklerini de sözlerine ekledi.