![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/BASKAN_FADILOGLU_ILK_BAYRAM_ZIYARETINI_HUZUREVINE_YAPTI_(2).jpg)
BAŞKAN FADILOĞLU İLK BAYRAM ZİYARETİNİ HUZUREVİNE YAPTI
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
“Onlar Bizim Anne Baba Vekillerimiz”
Şehitkamil Belediye Başkanı M. Rıdvan Fadıloğlu, Huzur evi ziyaretlerine ayrı bir önem gösterdiklerini belirterek; “Huzurevlerimizi mümkün olduğunca çok sık ziyaret etmeye çalışıyoruz. Onlar bizim anne – baba vekillerimiz, onların halini hatırını sormak istek ve dileklerini dinlemek bizlerin evlatlık borcudur” dedi.
Yapılan çalışmalar konusunda da bilgi veren Başkan Fadıloğlu; “Biz Şehitkamil Belediyesi olarak zaten sosyal hizmetler kurumuyla ortaklaşa çalışıyoruz. Buradaki yetkililerimizde sağ olsunlar ellerinden geleni yapıyorlar. Önemli olan Huzurevlerinde yaşayan manevi anne ve babalarımıza, yalnız olmadıklarını hatırlatmaktır. Bizler de onlarla birlikte olmaktan çok büyük bir mutluluk duyuyoruz.
Huzurevi Sakinleri; “Başkanımızın, Bizlerle oturup Sohbet Etmesinden Büyük Mutluluk Duyduk”
Başkan Fadıloğlu’nun ziyaretiyle moral bulan Huzurevi sakinleri ise; “Buraya kadar gelerek bizim halimizi hatırımızı sorduğu için çok mutlu olduk. Çünkü bizlerin sadece manevi desteğe ihtiyacımız var. Bizlerle oturup sohbet etmesinden onur duyduk. Başkanımızın bayramını en içten dileklerimizle kutluyoruz” şeklinde konuştular
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR