![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/BASKAN_FADILOGLU_KENT_GONULLULERINI_AGIRLADI_(5).jpg)
BAŞKAN FADILOĞLU KENT GÖNÜLLÜLERİNİ AĞIRLADI
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Kent Gönüllüleri Projesinde görev alan öğrenciler için verilen yemeğe GAÜN Rektörü Yavuz Coşkun, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcıları, GAÜN Öğretmenleri ve çok sayıda davetli de katıldı.
Fadıloğlu; Türkiye’de Bir İlki Gerçekleştirdiniz…
Verilen yemekte masaları tek tek dolaşıp öğrencilerle sohbet edip fotoğraf çektiren Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Kent Gönüllüleri Projesinde görev alan öğrencilerin sosyal yönlerinin geliştiğine dikkat çekti. Türkiye’de bir ilki gerçekleştirildiğini ve başarıldığını vurgulayan Başkan Fadıloğlu; “ Gaziantep Üniversitesi ve Şehitkamil Belediyesi işbirliğiyle “Kent Gönüllüleri Projesi” gerçekleştirilmiştir. Bu projeyle üniversiteli öğrencilerin sosyal yönleri gelişirken belediyemizde sosyal belediyecilik yönünde önemli adımlar atmıştır. Proje kapsamında görev alan öğrencilerin ikili ilişkilerle öz güven duygularının geliştiğini ve bu tür çalışmaların diğer kentlerde de gelişeceğine inanıyorum. Çalışmalarda emeği geçen başta GAÜN Rektörü olmak üzere Proje koordinatörü GAÜN Rektör Danışmanı Prof. Dr. Mehmet Mutaf’a ve diğer görevlilere teşekkür ediyorum” dedi.
Coşkun; Öğrencilerimiz Her Alanda Kendilerini Yetiştiriyor
GAÜN’ün öğrencilerini her alanda iyi yetiştirdiğine inandığını ifade eden Rektör Prof. Dr. Yavuz Coşkun’da Sivil Toplum Örgütleri ve yerel yönetimlerle ortaklaşa yürütülen bu tür projeler öğrencilerimizin kişisel gelişimi yanında sosyal ve öz güven sahibi olmaları yönünde önemli adımlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu projenin geliştirilmesi ve uygulanmasında emeği geçen Prof. Dr Mehmet Mutaf ‘e ve proje ortağımız Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na öğrencilerimiz adına teşekkür ediyorum” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR