BAŞKAN FADILOĞLU KURSİYERLERE KUR'AN-I KERİM ARMAĞAN ETTİ

“KUR’AN-I KERİM’İ REHBER EDİNMEMİZ GEREKİYOR”

Sosyal tesislerde verilen eğitimleri yerinde görmek için Kayaönü Sosyal Tesisi’ne ziyarette bulunan Başkan Fadıloğlu, kursiyerlerle tek tek ilgilenerek sorunları yerinde dinledi. Kur’an-ı Kerim kursunda eğitim gören kursiyerlerle bir süre sohbet eden Başkan Fadıloğlu, kursiyerlerden Kur’an-ı Kerim’i anlayarak okumalarını istedi. Anlayarak okunan Kur’an’ın insanların hayatını anlamlaştırdığını söyleyen Başkan Fadıloğlu, herkesin Kur’an-ı Kerimi rehber edinmesi gerektiğini belirtti. Konuşmasını tamamlayan Başkan Fadıloğlu, daha sonra burada eğitim gören kursiyerlere Kuran-ı Kerim hediye etti.

BAŞKAN FADILOĞLU’NA KURSİYERLERDEN YOĞUN İLGİ

Kur’an-ı Kerim kursunun ardından minik kursiyerleri de ziyaret eden Başkan Fadıloğlu, çocuklarla tek tek ilgilenerek, nasihatlerde bulundu. Kursiyerlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Fadıloğlu, çocuklar tarafından sergilenen çeşitli gösterileri de izledi. Minik kursiyerlerin gösterilerine hayran kalan Başkan Fadıloğlu, sosyal tesisler sayesinde çocukların kendilerini daha fazla geliştirdiğini ifade etti. Gösterilerin ardından çocuklara çeşitli hediyeler takdim eden Başkan Fadıloğlu, miniklerle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

“BİZLERE EN GÜZEL HEDİYEYİ VEREN BAŞKANIMIZDAN ALLAH RAZI OLSUN”

Başkan Fadıloğlu’nun ziyaretinden ve Kur’an-ı Kerim hediye etmesinden dolayı çok mutlu olduklarını dile getiren Kayaönü Sosyal Tesisi’nde eğim gören kursiyerler “Belediye başkanımıza bizlere zaman ayırdıkları için çok teşekkür ediyoruz. Burada dar gelirli bazı aileler çok istemelerine karşın Kuran-ı Kerim okuyamamaktan yakınıyorlardı. Alım güçlerinin zayıf olmasından dolayı alamıyorlardı. Başkanımız burada bu kutsal kitabı dağıtarak çok güzel bir hizmet etmiş oldu. Allah kendisinden razı olsun. Bizlere daha önce de Kur’an öğrenme kitapları dağıtılmıştı. Şimdi bazı arkadaşlarımız Kuran-ı Kerim’i öğrendi. Bizim için verilmiş en güzel hediye. Ayrıca bu sosyal tesisleri mahallelerimize kazandıran belediye başkanımız sayesinde cahillik esaretini kırdık. Burada öğrendiklerimiz ile yararlı ve faydalı bireyler yetiştirmeye gayret gösteriyoruz” dediler.