![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/NA_GOR-BIR_BASKANINDAN_PLAKET_(2).jpg)
BAŞKAN FADILOĞLU'NA GÖR-BİR BAŞKANINDAN PLAKET
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Şehitkamil Belediyesi'nde gerçekleşen ziyarette; Gör-Bir Başkanı Mehmet Aysel; Hem başkanımıza SODES desteğiyle yürütülen "Üreten Eller Projesi" hakkında bilgi vermek hem de yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür etmek istediklerini belirtti.
SODES kapsamındaki "Üreten Eller Projesi" için Kırkayak Parkı'nda açılan serginin çok önemli olduğunu belirten Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu; "Öncellikle şunu belirtmek isterim ki bu ziyaret beni çok mutlu etti. İmkanlar eşitlendiğinde engelli yurttaşlarımızın neler yapabileceklerini bir kez daha gördük. Bu gibi projelerin her zaman yanındayız. Bizler de özellikle ilçe planlaması, çevre düzenlemesi ve kent mobilyalarının dizaynında; engellilerimizi düşünerek hareket ediyoruz" dedi.
Yakında hizmete girecek Engelliler Parkı'na da değinen Başkan Fadıloğlu; "Engelli vatandaşlarımızın spor yapıp dinlenmelerine imkan sağlayan; çocuklarımızın diledikleri gibi ve güven içinde oynayabilecekleri alanlar bulunan Parkımızı çok yakında hizmete açacağız” diye konuştu.
Ziyaret sonunda Gör-Bir Başkanı Mehmet Aysel, Başkan Fadıloğlu'na Plaket takdim etti.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR