![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/NA_SEHIT_AILELERI_DERNEGINDEN_ANLAMLI_ZIYARET.jpg)
BAŞKAN FADILOĞLU'NA ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİNDEN ANLAMLI ZİYARET
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Şehitkamil Belediyesindeki ziyarete, Gaziantep Şehit Aileleri Derneği Başkanı Hamza Bayındır ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.
Şehit Aileleri Derneği Başkanı Bayındır: “Terör Son Kozunu oynuyor”
Ziyarette duygulu anlar yaşayan Gaziantep Şehit Aileleri Derneği Başkanı Hamza Bayındır; “Bugünlerde terör son kozunu oynuyor ama bizleri yıldıramayacaklar. Bizler vatandaşıyla, emniyet güçleriyle devletiyle birlik beraberlik içindeyiz. Atalarımız Kurtuluş Savaşı’nı verdiği mücadele ile kazandı bizlerde aynı mücadeleyi vereceğiz. Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’na bizlere verdiği destekten dolayı Şehit aileleri adına teşekkürlerimi sunmak istiyorum.” dedi.
Başkan Fadıloğlu: “Şehit Aileleri Bizlere Emanettir”
Şehitkamil Belediye Başkanı M. Rıdvan Fadıloğlu, insanlarımızın huzur ve barış içinde; geleceğe güvenle bakabilmeleri ve devletimizin bekası için; canlarını siper eden şehitlerimize çok şey borçlu olduğumuzu belirtti. Başkan Fadıloğlu sözlerine şöyle devam etti; “Geride bıraktıkları aileleri, onarın bizlere emanetleridir. Şehit Ailelerimizin ziyareti bizlere en büyük hediyedir. Bizler makamlarımızın ötesinde birer memleket evladı olarak, şehitlerimizin emanetlerine her zaman sahip çıkacağız.
Başkan Fadıloğlu, son dönemlerde ülkemiz üzerinde oynan oyunlar olduğunu söyleyerek; “Bizler şuana kadar nasıl birlik beraberlik içinde mücadele ettiysek yine aynı şekilde mücadelemize devam edeceğiz. Bundan sonraki çalışmalarında da Şehit aileleri Derneği’nin yanında olacağız.” dedi.
Yapılan açıklamaların ardından, Şehit Aileleri Derneği Başkanı Hamza Bayındır, yaptığı çalışmalardan dolayı, Başkan Fadıloğlu’na bir plaket sundu.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR