![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_53.jpg)
BAŞKAN FADILOĞLU'NDAN 23 NİSAN KUTLAMA MESAJI
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın tüm çocuklar arasındaki sevgi ve kardeşlik bağını güçlendirdiğini dile getiren Başkan Fadıloğlu, “Cumhuriyetin ve egemenliğin teminatı millet, milletin ve aydınlık yarınların teminatı da çocuklardır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, tüm çocuklar arasındaki sevgi ve kardeşlik bağını güçlendirmektedir. Bizlerin amacı, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi kararlarını kendisi verebilen, yetenekli gençler yetiştirmek olmalıdır. Bu amaç doğrultusunda, ülkemizin geleceğinde önemli rol oynayacak tüm çocuklarımıza, gerekli desteği vererek, onların yanında yer almaya devam etmeliyiz” dedi.
Çocukların donanımlı ve yetenekli yetişmeleri halinde eğitimli toplum donanımının artacağın ifade eden Başkan Fadıloğlu, “Elbette sağlıklı, eğitimli ve mutlu bir toplum oluşturmada, çocuklarımızın özgür düşünceleri, donanımlı ve yetenekli yetişmelerinin önemi büyüktür ve bu öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ben bu duygularla çocuklarımıza bu günü armağan eden, Cumhuriyetin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygıyla anarken, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en kalbi duygularımla kutluyorum” diye konuştu.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR