![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/resim_birlestirme_copy_13.jpg)
BAŞKAN FADILOĞLU'NDAN ESNAF ZİYARETİ
Her fırsatta esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, son olarak Çetin Emeç Caddesi üzerinde hizmet veren esnaf ile bir araya geldi. Her esnafla ayrı ayrı ilgilenen Başkan Rıdvan Fadıloğlu, esnafın taleplerini dinledi. Çözüm odaklı çalışarak taleplerin üstesinden geleceklerini ifade eden Başkan Fadıloğlu, birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaptı. Esnafların yanı sıra alışveriş yapan vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Fadıloğlu, son dönemde yaşanan koronaviras nedeniyle herkesin üzerine düşen sorumluluğu yerine getirerek, maske-temizlik ve sosyal mesafe kurallarına dikkat edilmesi gerektiğini aktardı. Başkan Fadıloğlu, ziyaretlerinin ardından son olarak Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı, İtfaiye Daire Başkanlığı Karşıyaka Grup Amirliği’ni ziyaret etti.
BAŞKANIMIZIN ZİYARETİ BİZLERİ ZİYADESİYLE MUTLU ETTİ
Şehitkamil Belediyesinin hizmetlerinden memnun olduğunu kaydeden esnaf Mehmet Serin, “Bugün Başkanımızın bizi ziyaret etmesi, bizleri gerçekten ziyadesiyle mutlu etti. Başkanımız, genelde biz esnafları sık sık ziyaret ediyor. Fakat son dönemde yaşanan pandemi nedeniyle uzun bir zamandır bir araya gelemiyorduk. Normalleşme dönemiyle birlikte Başkanımız, tekrar ziyaretlerini devam ettirmeye başladı. Bugün de işyerimizi ziyaret etti, istek ve sıkıntılarımızı dinledi. Bizler de kendisine gerekli istek ve sıkıntılarımızı dile getirdik. Sağ olsun Başkanımız da isteklerimizin yerine getirilmesi konusunda ellerinden gelen gayreti göstereceklerini dile getirdi. Kendisi de bizden, maske-temizlik ve sosyal mesafe konusunda dikkat etmemizi istedi. Biz, Başkanımızdan ve yapmış olduğu tüm hizmetlerden memnunuz. Allah, kendinden razı olsun” şeklinde konuştu.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR