![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(1)_90.jpg)
BAŞKAN FADILOĞLU ÖDÜLÜNÜ BAŞBAKAN ERDOĞAN?IN ELİNDEN ALDI
BAŞKAN FADILOĞLU’NA İKİ FARKLI ÖDÜL
Rixos Otel’de düzenlenen ödül töreninde 'Katı Atık Ayrıştırma Tesisi MÖP’ ve 'Türkiye’nin En Büyük Biyolojik Göleti’ projeleri ile ödüle layık görülen Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, iki farklı ödülü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldı. MÖP projesi ile ülke ekonomisine ciddi katkıda bulunulduğunu belirten Başkan Fadıloğlu, aynı zamanda istihdama da fayda sağlandığını söyledi. İlçe genelinde atıklara göre çöp konteynırları yerleştirildiğini dile getiren Başkan Fadıloğlu, bu konuda insanları bilinçlendirmek için de çalışma yaptıklarını ifade etti.
“AMACIMIZ İNSANLARA KALİTELİ YAŞAM ALANLARI SUNMAK”
Öte yandan Türkiye’nin En Büyük Biyolojik Göleti ile insanlara doğal ortam sunduklarını vurgulayan Başkan Fadıloğlu, “Göreve geldiğimiz günden bu yana insanlara daha kaliteli yaşam alanları sunmak için ekip arkadaşlarımla birlikte ciddi çalışmalar yapıyoruz. Hayata geçirdiğimiz MÖP ve biyolojik gölet projeleri insanlarımızın ilgi odağı oldu. İnşallah daha güzel projeleri hayata geçirmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR