BAŞKAN FADILOĞLU ÖĞRENCİLERİ MAKAMINDA AĞIRLADI
“HİZMET ÖNCELİĞİMİZ EĞİTİM”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Fadıloğlu, öğrencilerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı. Öğrencilerle sohbet eden Başkan Fadıloğlu, çeşitli nasihatlerde bulunarak eğitimin önemine değindi. Çalışmaları hakkında da öğrencileri bilgilendiren Başkan Fadıloğlu, “Hizmet önceliğimiz eğitimdir. Sizlerin daha iyi şartlarda eğitim alabilmeniz için bizler her türlü imkanlarımızı seferber ediyoruz. Temennimiz, sizlerin derslerinize çok çalışarak eğitim hayatınızı başarıyla bitirmenizdir. İnanıyorum ki, şehrimizin eğitim seviyesi de en kısa zamanda istenilen düzeye ulaşacaktır” dedi.
ÖĞRENCİLERDEN BAŞKAN FADILOĞLU’NA TEŞEKKÜR
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde ziyarette bulunduklarını dile getiren öğrenciler, kendileriyle ilgilenen Başkan Fadıloğlu’na teşekkür ettiler.
Haberler
- BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
- BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
- ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
- ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
- KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
- ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
- DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
- DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR