![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/BASKAN_FADILOGLU_OGRETMENLERLE_BULUSTU.jpg)
BAŞKAN FADILOĞLU ÖĞRETMENLERLE BULUŞTU
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
“Bilgisayar ve İngilizce Kurslarına Yoğun Bir İlgi Var”
Başkan Fadıloğlu Şehitkamil Belediyesi Hanımlar Lokali’nde düzenlenen yemekte; “El Beceri kursları, Etüt Merkezleri, Anne Merkezleri ve tüm eğitim birimlerimizde hizmet veren arkadaşlarımızla bir arada bulunmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Sizin verdiğiniz emekler neticesinde kadınlarımızın meslek sahibi olduklarını görmek, çocuklarımızın derslerinde ve SBS’de yakaladıkları başarılara tanıklık etmek, çok güzel bir duygu. Özellikle son dönemde bilgisayar kurslarının kontenjanlarının dolması, İngilizce kurslarında 2. ve 3. kurs taleplerinin gelmesi, bu işte yakalanan başarıyı ortaya koyuyor” dedi.
“Eğitim İçin Herkes Elini Taşın Altına Koymalı”
Eğitimde herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini belirten Başkan Fadıloğlu; “Eğitimi sadece milli eğitime bırakmak doğru değil. Bu konuda bizler de neler yapabiliriz diye bakmalıyız. Kurslarımızda özellikle aile ekonomisine katkı sağlayacak eğitimlere öncelik vermeye çalışıyoruz. Çünkü tek bir kişinin çalıştığı aile siteminde geçim sıkıntıları baş gösteriyor. Kadınlarımızın kurslarda edinmiş oldukları beceriler ile aile bütçesine katkıda bulunmalarını istiyoruz. Bu amaçla Sosyal Tesislerimizde ekonomik karşılığı olan mesleklere öncelik veriyoruz” diye konuştu.
Başkan Fadıloğlu konuşmasının sonunda, tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlayarak, yeni talebeler yetiştirmelerini ve böylece ekonomik hayatımıza katkıda bulunmalarını diledi.
Yemek sonunda El Beceri Kursları Genel Koordinatörü; Nurçin Özpay Başkan Fadıloğlu’na tüm kurs öğretmenleri adına çiçek takdim ederek göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür etti.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR