![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/BASKAN_FADILOGLU_SAMPIYONLARLA_YEMEKTE_BULUSTU_(1)_1.jpg)
BAŞKAN FADILOĞLU ŞAMPİYONLARLA YEMEKTE BULUŞTU
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Özel bir restaurantta verilen yemeğe Şehitkamil Belediye Başkanı M. Rıdvan Fadıloğlu, Belediye Başkan Yardımcıları Abdulcebbar Özkara, Murat Özgüler, ASKF Başkanı Abdulkadir Gözegir, Şehitkamil Belediyespor Başkanı Sait Kılınç, Şehitkamil Belediyesi Meclis Üyeleri, Şehitkamil Belediyespor Yönetim kurulu üyeleri ve futbolcuları katıldılar.
Futbolcuların tek tek elini sıkıp başarılarından dolayı tebrik eden Şehitkamil Belediye Başkanı M. Rıdvan Fadıloğlu, şampiyonlarla bol bol sohbet ederek onların neşesine ortak oldu.
Samimi bir havada geçen yemekte konuşma yapan Başkan Fadıloğlu; “Şehitkamil Belediyespor olarak büyük başarılara imza attınız. Bu yıl 7. Kez bu mutluluğu bizlere yaşatıyor ve yaşıyorsunuz. Ne kadar tebrik etsem azdır. Bizler her zaman Başkan yardımcılarım ve meclis üyeleriyle sizlerin yanınızdayız.2,5 yıldır namaglup unvanınızı sürdürerek ayrı bir başarıya daha imza attınız. Amatör spora her zaman desteğimiz ekip arkadaşlarımla birlikte sürecek. Bundan sonra tekrar bir araya gelerek neler yapabiliriz konuşacağız” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR