![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/haber.jpg)
BAŞKAN FADILOĞLU SEYRANTEPE ESNAFI?NIN SORUNLARINI DİNLEDİ
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Esnafların sıkıntılarını ve sorunlarını yerinde görmek için Seyrantepe Mahallesi’nde bir inceleme gerçekleştiren Başkan Fadıloğlu, tek tek esnafları ziyaret etti. Ziyaretler sırasında esnaflarla uzun süre sohbet eden Başkan Fadıloğlu, esnafların yaşadığı sıkıntılara ortak oldu. Sıkıntıların imkanlar dahilinde giderileceğini söyleyen Başkan Fadıloğlu, Seyrantepe’ye kısa süre içinde nitelikli işyerleri ve sosyal tesis kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.
Şehitkamil ilçesinde bulunan tüm mahalleler gibi Seyrantepe Mahallesi’nin de çehresinin değiştiğini dile getiren Başkan Fadıloğlu şunları söyledi:
“Seyrantepe Mahallesi’nde daha önce bir adet market ve fırın vardı. Vatandaşlarımız alış-veriş yapmak ve ekmek almak için uzun mesafe kat etmek zorunda kalıyorlardı. İnsanlar ihtiyaçlarını karşılamak için türlü türlü zahmete giriyordu. Vatandaşlarımızın bu zahmetlerden kurtulmaları için bölgede başlattığımız çalışmalar neticesinde Seyratepe Mahallesi’ne birden fazla büyük market ve fırın kazandırdık. Bunun yanı sıra ev hanımlarımızın çocuklarıyla birlikte rahatça eğitim alabilecekleri sosyal tesisler hizmete geçirdik. Amacımız vatandaşlarımızın rahatını sağlamaktır. Vatandaşımızın rahat olmadığı bir yerde bizler hizmet yaptık diyemeyiz.”
Sorunları yerinde dinleyen Başkan Fadıloğlu’na teşekkür eden esnaflar ise yapılan hizmetlerin kendilerini son derece memnun ettiğini kaydettiler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR