![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/BASKAN_FADILOGLU_SOSYAL_MEDYA_TAKIPCILERINE_GAZIANTEP_EV_YEMEKLERI_KITABI_HEDIYE_ETTI_(8).jpg)
BAŞKAN FADILOĞLU SOSYAL MEDYA TAKİPÇİLERİNE GAZİANTEP EV YEMEKLERİ KİTABI HEDİYE ETTİ
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
“TWİTTER” TAKİPÇİLERİ YEMEK KİTAPLARINA KAVUŞTU
Gaziantepli 420 mutfak ustası ev hanımları tarafından tarifi yapılan ve içerisinde Geçmişten geleceğe 420 ev yemeğinin bulunduğu ev yemekleri kitabı Başkan Fadıloğlu tarafından sahiplerini buldu. Başkan Fadıllıoğlu’nu twitter hesabı üzerinden takip edenlere belli bir saat aralığında verilen mail adresine adını ve soyadını mail olarak geçen ilk 50 takipçiye ev yemekleri kitabı hediye edildi. Şehitkamil Belediyesi tarafından belli aralıklarla yapılan bu etkinlik sayesinde toplam atmış adet kitap dağıtıldı. Ayrıca yemek kitabını il dışından almaya hak kazanan takipçilere kitapları Şehitkamil Belediyesi tarafından kargo ile ulaştırılıyor.
BAŞKANIMIZLA SOSYAL MEDYADAN İRTİBAT KURABİLİYORUZ
Başkan Fadıloğlu’na mail atarak ev yemekleri kitabını almaya hak kazanan vatandaşlar; “ Başkanımızı sosyal medyadan sürekli takip ediyoruz. Kendisine iletmek istediğimiz soruları buradan iletiyoruz ve kısa süre içerisinde de yanıt alıyoruz. Bu bizim için çok önemli bir şey. Başkanımızın hesabından takipçilerine ev yemekleri kitabı hediye edileceğini duymuştuk. Verilen saatte mail geçtik ve bu kitabı almaya hak kazandık. Bu kitap Gaziantep’in yemek kültürünü tam anlamıyla tanıtan bir kitap. Bu kitaba sahip olmamızda vesile olan Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’na çok teşekkür ediyoruz” dediler.
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nu twitter hesabından takip etmek isteyen vatandaşlar twitter.com/rfadiloglu adresi aracılığıyla takip edebilirler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR