![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/BASKAN_FADILOGLU_TIP_BAYRAMINI_KUTLADI.jpg)
BAŞKAN FADILOĞLU TIP BAYRAMINI KUTLADI
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Şehitkamil Belediye Başkanı M. Rıdvan FADILOĞLU, Gaziantep ilinin ticaret, sanayi, spor, kültür ve sanat yerel yönetimler gibi birçok alanda örnek ve referans gösterildiğini, bu gelişmeye paralel olarak da Gaziantep şehrinin aynı zamanda bir Sağlık
Merkezi durumunda olduğunu belirtti. Fadıloğlu, “Canımızı emanet ettiğimiz, sağlıklı toplumların oluşmasında emek veren sağlık personelinin hayatımızdaki yeri yadsınamaz. Türk Hekimlerinin çalışma azmi tarih boyunca hiçbir zaman azalmamış aksine artarak Türkiye'nin içinde bulunduğu her şartta devam etmiştir. Hiç şüphesiz hekimlerimizin gerçekleştirmiş oldukları bu onurlu çalışmalara insanlık her zaman minnet duymuştur”.
İnsan sağlığının korunması, mevcut sağlık sorunlarının giderilmesi tüm insanlığın ve tüm toplumun en önemli hedefi olduğunu belirten Başkan Fadıloğlu. “hekimlik mesleği önemini hiç bir zaman kaybetmemiş, kutsal bir meslek olarak kabul görmüştür. Günümüzde ülkelerin gelişmişlik düzeyinin en temel göstergesinin bir kolu da sağlık hizmetlerinde ulaşılan noktadır. Bu noktaya erişmek için fiziki şartların yanı sıra sağlık çalışanlarına da büyük görevler düşmektedir. Yarınlara umutla bakan sağlık çalışanlarımızı görmek, geleceğe umutla bakan sağlıklı toplumların oluşumuna da katkı sağlamaktadır. Bu vesileyle Kutsal mesleklerinde sevgi ve gönül bağıyla çalışan doktorlarımız ile diğer sağlık personelimizin Tıp Bayramı'nı kutluyor, tüm vatandaşlarımıza sağlıklı günler diliyorum” dedi.
M. Rıdvan FADILOĞLU
ŞEHİTKAMİL BELEDİYE BAŞKANI
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR