![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/BASKAN_FADILOGLU_VATANDASLARIN_SORUNLARINI_DINLEDI_(2).jpg)
BAŞKAN FADILOĞLU VATANDAŞLARIN SORUNLARINI DİNLEDİ
BAŞKAN FADILOĞLU VATANDAŞLARIN SORUNLARINI DİNLEDİ
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Cuma namazı sonrasında vatandaşların sorunlarını dinledi. Eksiklikleri yerinde tespit eden Başkan Fadıloğlu’na özellikle öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.
Cuma namazını Çıksorut Mahallesinde bulunan Yetim Mustafa Camii’nde kılan Başkan Fadıloğlu, daha sonra vatandaşların sıkıntılarını dinledi. Sorunların çözümü için gerekli çalışmayı yapacaklarını söyleyen Başkan Fadıloğlu, vatandaşlarla tek tek ilgilendi. Esnafı da ziyaret eden Başkan Fadıloğlu, burada bir süre sohbet ettikten sonra yoğun ilgisiyle karşılaştığı öğrencilere deneyimlerini paylaştı. Başkan Fadıloğlu’nun etrafını saran ve sevgi gösterilerinde bulunan öğrenciler, eğitime verdiği destekten dolayı teşekkür ettiler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR