![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/17161832351-.jpeg)
BAŞKAN YILMAZ: “TAKIMIN ÖLÜM KALIM MAÇINA HEPİNİZİ BEKLİYORUM”
Gaziantep FK’ya moral ziyareti gerçekleştiren Şehitkamil Belediye Başkanı Avukat Umut Yılmaz, “Takımın ölüm kalım maçına hepinizi bekliyorum. Yarın protokolün tam karşısındaki tribünde seyircilerle birlikte avazım çıktığı kadar Gaziantep Spor diye bağıracağım. Takımınızı yalnız bırakmayın. Bizi yalnız bırakmayın” dedi.
Başkan Avukat Umut Yılmaz, Trendyol Süper Lig’in 37. haftasında Fatih Karagümrük ile karşı karşıya gelecek Gaziantep FK Başkanı Memik Yılmaz ve yönetim kurulu üyelerine moral ziyaretinde bulundu.
YARIN MAÇI KAZANACAĞIZ
Gaziantep FK’nın alt sıralardan uzaklaşması için büyük öneme sahip olan karşılaşma öncesi düzenlenen ziyaret sonrası konuşan Başkan Yılmaz, şu ifadeleri kaydetti:
“Gaziantep’in evlatları, hepinizden bir ricam var. Yarın ölüm kalım maçına çıkıyoruz. Sizler, Antep’in evladısınız. Buranın havasını soluyorsunuz, buranın suyunu içiyorsunuz. Takımın ölüm kalım maçına hepinizi bekliyorum. Ben, biliyorsunuz protokol adamı değilim. Yarın, protokolün tam karşısındaki tribünde seyircilerle birlikte avazım çıktığı kadar Gaziantep Spor diye bağıracağım. Takımınızı yalnız bırakmayın. Allah izin verirse yarın maçı kazanacağız. 21.30’da, 19 Mayıs Gençlik Konserine birlikte gideceğiz. Hepinizi bekliyorum. Bizi yalnız bırakmayın. Antep’i yalnız bırakmayın.”
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR