BAŞKAN YILMAZ, ÇOCUKLARA BİSİKLET MÜJDESİ VERDİ
UMUT YILMAZ, ÇOCUKLARIN BAYRAM SEVİNÇLERİNE ORTAK OLDU
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlenen Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği’ne katılan Başkan Avukat Umut Yılmaz, çocuklarla birlikte yüzünü boyadı, oyun oynadı. Başkan Yılmaz, çocuklara bisiklet vereceklerini müjdeledi.
Şehitkamil Belediye Başkanlığı tarafından organize edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri aralıksız devam ediyor. Çocukların bayram coşkusunu paylaşmak için Merveşehir Stadyumu’nda gerçekleştirilen Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği’ne katılım sağlayan Şehitkamil Belediye Başkanı Avukat Umut Yılmaz, çocuklarla birlikte yüzünü boyadı. Çocuklarla birlikte halat çeken Başkan Yılmaz, daha sonra çuval yarışında toplanan topları saydı. Akıl ve zekâ oyunlarında hamle yapan çocuklarla birlikte hamle yapan Umut Yılmaz, talep eden her çocukla hatıra fotoğrafı çektirdi.
Programda konuşan Şehitkamil Belediye Başkanı Avukat Yılmaz, çocuklara bisiklet hediye edeceklerini söyledi. Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği’nde görevli personellerin, çocukları eğlendirmek için verdikleri emeğin kendisi için önemine vurgu yapan Başkan Avukat Umut Yılmaz, organizasyonda görevli herkese teşekkür etti.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR