![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/17153398971-(1)-(3)-.jpeg)
BAŞKAN YILMAZ, SAĞLIKLI YAŞAMI TEŞVİK ETMEK İÇİN YÜRÜDÜ
Şehitkamil Belediye Başkanı Avukat Umut Yılmaz, 10 Mayıs’ta gerçekleştirilen Dünya Sağlık İçin Hareket Et Günü kapsamında organize edilen doğa yürüyüşü etkinliğine katılarak sağlıklı bir yaşamı teşvik etti.
Dülük Tabiat Parkı’nda düzenlenen etkinliğe; Şehitkamil Kaymakamı Ömer Hilmi Yamlı, Şehitkamil Belediye Başkanı Avukat Umut Yılmaz, Şehitkamil İlçe Sağlık Müdürü Erol Karataş, Seyrantepe Spor Merkezi kursiyerleri ve Şehitkamil İlçe Sağlık Müdürlüğü personeli katıldı.
Doğa yürüyüşü etkinliği, sağlıklı yaşam bilincini artırmak ve halkı düzenli egzersiz yapmaya teşvik etmek amacıyla düzenlendi. Doğanın huzur veren atmosferinde yürüyen katılımcılar, doğanın güzelliklerini keşfederken hem bedensel aktivitelerini artırdılar hem de doğayla iç içe olmanın huzurunu yaşadılar. Katılımcılar, keyifli bir gün geçirerek sağlıklı yaşamın önemine dikkat çektiler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR