![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/17143676431-(10)-(1)-.jpeg)
BAŞKAN YILMAZ, TAKIMINI YALNIZ BIRAKMADI
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESPOR, FİNALE YÜKSELDİ
Şehitkamil Belediye Başkanı Avukat Umut Yılmaz, Şehitkamil Belediyespor Kulübü ile Gazişehir Spor Kulübü arasında gerçekleşen play-off maçını izledi. Gazişehir Spor Kulübü’nü 2-1 yenen Şehitkamil Belediyespor, Kalespor maçını galibiyetle tamamlarsa BAL Ligi’ne yükselecek.
Amatör spor branşlarının en önemli destekçilerinin başında gelen Şehitkamil Belediye Başkanı Avukat Umut Yılmaz, Şehitkamil Belediyespor Kulübü ile Gazişehir Spor Kulübü arasında Şehitkamil İlçe Stadyumu’nda oynanan maçı tribünlerden takip etti.
Maçtan önce maçın hakemine, her iki takımın kaptanına çiçek takdiminde bulunan ve maç boyunca takımına moral veren Başkan Umut Yılmaz, taraftarlarla birlikte coşkulu bir atmosferde maçı izledi. Heyecan dolu karşılaşma, sporseverlerin büyük ilgisini çekti.
Başkan Avukat Umut Yılmaz, galibiyetin ardından takımı tebrik ederek başarılar diledi. Başkan Umut, sporun ve yerel takımların desteklenmesinin önemine vurgu yaparak, Şehitkamil’in spor alanındaki başarılarının artarak devam edeceğini vurguladı.
BAL LİGİ’NDE BOY GÖSTERMEYİ UMUT EDİYORUZ
Şehitkamil Belediye Spor Kulübü Teknik Direktörü Taner Özaykut, maç sonrası yaptığı değerlendirmede şu ifadeleri kullandı:
“Öncelikle Belediye Başkanımıza, Kulüp Başkanlarımıza, Meclis Üyelerimize, taraftarımıza bugün maçlara gelerek bize destek verdikleri için çok teşekkür ederim. Zorlu bir müsabaka oynadık. Çok şükür, play-off’larda finale kaldık. Önümüzdeki hafta final maçı oynayacağız. Tabii ki hedefimiz BAL Ligi’ne çıkmak. Burada da Belediye Başkanımızın ve yönetici arkadaşlarımızın desteğini hissetmek bizim için çok çok önemli. İnşallah Şehitkamil Belediyespor Kulübü’nü, BAL Ligi’ne çıkarıp, yeni dönemde de BAL Ligi’nde boy göstermeyi umut ediyoruz. Tekrar teşekkür ediyorum. Sporcu arkadaşlarımın da ayağına yüreğine sağlık.”
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR