![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/DE_SPOR_MERKEZLERINE_KOSUYOR_(3).jpg)
BAYANLAR ŞEHİTKAMİL'DE SPOR MERKEZLERİNE KOŞUYOR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
7 FARKLI MERKEZİMİZDE 600’ÜN ÜZERİNDE BAYAN SPOR EĞİTİM ALIYOR…
Şehitkamil Belediyesi topluma spor alışkanlıklarını kazandırmak ve 7’den 70 herkese spor yaptırabilmek adına hizmete açtığı bayan spor merkezlerinde kış aylarının başlaması ile birlikte büyük bir yoğunluk yaşanıyor. 7 farklı tesiste 600’ün üzerinde kişinin eğitim aldığı bayan spor merkezlerinde sportif eğitimin yanı sıra kursiyerlere düzenli beslenme, genel sağlık konuları hakkında da bilgiler veriliyor.
PROFESYONEL ANTRENÖRLER EŞLİĞİNDE EĞİTİM…
Bayan spor merkezlerinin son dönem kayıtlarında büyük bir ilgi yaşandığını ayrıca seanslarda katılımın en yüksek olduğu dönemi yaşadıklarını değinen Şehitkamil Belediyespor kulüp koordinatörü Metin Alati;“Çalışan bayanlara yönelik akşam seanslarımız açıldı. Böylelikle toplumun tüm kesimine sağlıklı ve modern tesislerimizde, konularında profesyonel antrenörler eşliğinde spor yaparak sağlıklı kalma imkanı sunuyoruz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak isteyen bayan arkadaşlarımızı Atatürk Spor ve Kültür Merkezi, Hanımlar Lokali, Bülbülzade Sosyal Tesisi, İbrahimli Bayan Spor Merkezi, Gazikent Sosyal Tesisi, Başak Konutları Sosyal Tesisi ve Aydıntepe Sosyal Tesisindeki görevli arkadaşlarla görüşmeleri ve kayıt yaptırmaları gerekmektedir” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR