![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/BAYANLAR_URETIMDE_SINIR_TANIMIYOR_(2).jpg)
BAYANLAR ÜRETİMDE SINIR TANIMIYOR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
BAYANLARIN SERGİSİ BEĞENİ TOPLADI
Geçtiğimiz günlerde dokuz sosyal tesisin bir araya gelerek yıl boyunca ürettikleri ürünlerin sergisinde bulunan Başkan Fadıloğlu, yine Şehitkamil Belediyesine bağlı farklı sosyal tesislerde yapılan ürünlerin sergisini açtı. Tesislerde eğitim gören anaokulu öğrencileri ile de vakit geçiren Başkan Fadıloğlu minik öğrencilerin sevgisiyle karşılandı. Bayanların birbirinden farklı alanlarda ortaya çıkardıkları ürünler sergiyi gezenler tarafından büyük beğeni ile karşılandı.
SOSYAL TESİSLERİN AİLE VE SOSYAL YAŞANTIMIZA OLUMLU KATKISI OLDU
Sosyal Tesislerdeki faaliyetlere katılan ve kurs gören bayanlar; “ Sosyal tesisleri bir el beceri kursu gibi değil de aynı zamanda bir eğitim yuvası gibi görüyoruz. Çünkü burada bizlere birçok alanda eğitim veriliyor. Buda bizim aile hayatımız ve sosyal yaşamımıza olumlu katkılar sağlıyor. Ayrıca bizler burada bir şeyler üretip ortaya bir ürün çıkardığımızda aile bütçemize de katkı sağlama gibi bir fırsatımız da oluyor. Bu da bizlere hem maddi hem de manevi açıdan bir yarar sağlıyor. Biz burada bulunmaktan çok mutluyuz. Zaman öldürmek için değil burada bir şeyler öğrenebilmek için buradayız. Bizler için çok önemli bir hizmet. Başkanımıza bize kazandırmış olduğu bu sosyal tesislerden dolayı çok teşekkür ediyoruz” dediler.
Sergiyi gezen misafirlere çeşitli ikramlarda bulunan bayanlar açılışın ardından Başkan Fadıloğlu ile fotoğraf çektirdiler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR