![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/17137610341-(2)-(3)-.jpeg)
BAYRAM COŞKUSU, SAHADA MÜCADELE EDEREK YAŞANDI
BAYRAM, BASKETBOL VE FUTBOL TUTKUNLARINI BİR ARAYA GETİRDİ
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlenen 3x3 Basketbol Turnuvası ve Mini Futbol Şenliği organizasyonlarında büyük coşku yaşandı.
Şehitkamil Belediye Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında basketbol ve futbol branşına yönelik yapılan organizasyonlara yüzlerce çocuk katıldı. İbrahimli Spor Merkezi’nde 3x3 Basketbol Turnuvası oynanırken, M. Hayri Özkeçeci Spor Kompleksi’nde de Mini Futbol Şenliği’nde mücadele vardı.
Organizasyonlara ebeveynleriyle katılım sağlayan çocuklar, kıyasıya mücadele ettiler. Bayram coşkusunun doruğa ulaştığı organizasyonlarda çocuklara, branşa özgü hediyeler armağan edildi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR